درباره ما

دیپلمات پلتفرمی جامع در حوزه املاک و مستغلات است که تا به امروز به خریداران خانه کمک کرده که خانه مناسب خود را پیدا کنند و بستری نیز برای مشاورین املاک فراهم کرده، که بتوانند تمام فایل‌های خرید، فروش، رهن و اجاره را در این پلتفرم منتشر کنند و در معرض دید مشتریان قرار دهند. در واقع،دیپلمات قرار است پل ارتباطی میان خریدار و مشاورین املاک در سراسر کشور شود و همچنین، افراد را در مسیر درست سرمایه‌گذاری راهنمایی کند. شما چه به عنوان مشاور فعال در حوزه ملاک و چه متقاضی خرید و یا اجاره ملک و آپارتمان در سراسر ایران می توانید با بهره گیری از امکانات متنوع در بستر دیپلمات به راحتی با مالکین و سرمایه‌گزاران این حوزه در ارتباط باشید.

دیپلمات سامانه‌ای پیشرو در حوزه املاک و مستغلات است و با ایده ایجاد بستری مناسب برای تمامی افرادی که به هر نحوی با خرید، فروش و یا اجاره ملک سر و کار دارند شکل گرفته است. ما در دیپلمات تمام تلاش خود را میکنیم تا تمامی معضلاتی که در این حوزه وجود دارد را شناسایی کرده و برای هر کدام از آنها راه کاری ویژه ارائه نماییم. در این مسیر پیچیده تاکنون با تلاش‌های بی‌وقفه کارشناسان دیپلمات ، توانسته‌ایم ایده‌های فرآوانی را عملی کنیم و همچنان در تلاشیم با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا امکانات جدیدتری را در اختیار کاربران این پلتفرم قرار دهیم.

سال‌ها است که میلیون‌ها خریدار ملک، آپارتمان و زمین، سراغ مشاورین املاک می‌روند تا بتوانند خانه رویایی خود را پیدا کنند. در گذشته، ماجرای خرید و اجاره خانه از آنجایی شروع می‌شد که افراد متقاضی به‌صورت حضوری به بنگاه‌های املاک مراجعه می‌کردند و پس از بررسی فایل‌های متعدد، سراغ بازدید از گزینه‌های نهایی می‌رفتند. این روند، چند سالی است که دستخوش تغییر شده و شاهد هستیم که بسیاری از افراد از پلتفرم‌های آنلاین برای دسترسی به طیف وسیعی از فایل‌های فروش و اجاره خانه استفاده می‌کنند. در واقع وب‌سایت‌های انتشار آگهیِ فروش و اجاره ملک، بستری برای ارتباط دادن مشتری و خریدار هستند و یک ارزش افزوده‌ای هم برای مشتری و هم برای خریدار دارند.
متقاضیان خرید و اجاره ملک، می‌توانند فایل‌های مربوط به فروش و اجاره صدها خانه را در مدت زمان کوتاهی و از روی مبل خانه‌ی خود تماشا کنند و این روند را آسان‌تر از گذشته پیش ببرند. اما تنها خریداران نیستند که از فضای آنلاین سود می‌کنند. فروشندگان و صاحبین ملک نیز، می‌توانند آگهی فروش ملک و زمین خود را در این وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین منتشر کنند و آن را در معرض دیدِ ده‌ها و صدها مشتری بالقوه قرار دهند. بعضا برخی وب‌سایت‌ها امکانات پیشرفته‌تر و ابزارهای مختلفی را برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌کنند تا با کمک آنها بتوانند، فرآیند خرید و فروش را کارآمدتر و ساده‌تر پیش ببرند.